bezpieczenstwo2_1
forma i styl2_1
komfort2_1
lokalizacja2_1
bezpieczenstwo

W Zielonych Katowicach bezpieczeństwo ma… zielone światło.

Bezpieczny rytm dnia

Dzięki całodobowemu monitoringowi i ochronie osiedla, masz poczucie, że niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza nim, zarówno Ty, jak i Twoi bliscy mogą czuć się bezpiecznie. Nikt niepożądany nie może przeniknąć na teren osiedla. Dla zmaksymalizowania ochrony, każde mieszkanie jest wyposażone w wideofon oraz drzwi antywłamaniowe.

Auta pod ochroną

Biorąc pod uwagę, że obecnie samochód posiada praktycznie każda rodzina, przygotowaliśmy, PODZIEMNY PARKING dla lokatorów, z bramą otwieraną pilotem. Nikt przypadkowy nie ma możliwości wejścia ani na teren parkingu, ani całego osiedla. Podziemny parking w miejsce popularnych i często stosowanych miejsc parkingowych ma jeszcze jeden pozytywny aspekt – dzięki umiejscowieniu samochodów pod ziemią, zwalnia się przestrzeń osiedla, a same pojazdy są mniej narażone na przypadkowe szkody (otarcia, zadrapania) ze strony innych mieszkańców.

Młodzi w ruchu

W trosce o najmłodszych  mieszkańców Zielonych Katowic, zadbaliśmy o to, aby na terenie inwestycji znajdował się bezpieczny plac zabaw. Wiemy, że ruch i zabawa leżą w naturze najmłodszych – dlatego tak ważne jest, aby miały swoją przestrzeń zabawy, poznawania świata i rówieśników. Dla rodziców i opiekunów to z kolei okazja pobycia na świeżym powietrzu, obcowania z naturą i zapoznania się z innymi lokatorami.

_0010_Layer-6-copy
galeria1
galeria2
galeria3
galeria4
galeria5
galeria6
Back to Top