aktualności

15.10.2014 r.

zdjecie-2.jpg W dniu 15 stycznia 2014 rozpoczęliśmy prace na budowie Grafitowego Zabrza. Stan zaawansowania robót możecie Państwo śledzić w zadkładce Dziennik Budowy

22.08.2014 r.

W dniu dzisiejszym została wydana decyzja o pozwoleniu na budowę, teraz jedynie 14 dni po których decyzja staje się prawomocna i już w nowym Roku rozpoczynamy pracę związane z wykopem pod garaż podziemny.

05.2014 r.

zdjecie-2.jpg Po dopracowaniu wszelkich szczegółów w maju składamy wniosek o otrzymanie decyzji o pozwoleniu na budowę dla inwestycji Zielone Katowice. Prace budowlane rozpoczną się zaraz po wydaniu i uprawomocnieniu tej decyzji. Czekamy na ten moment z niecierpliwością przygotowując plan działania i prowadząc rozmowy z przyszłymi podwykonawcami, którzy będą uczestniczyć przy budowie.

12.2013 r.

Została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla działki na której ma powstawać inwestycja Grafitowe Zabrze – jest to dokument określający jakie warunki mają znaleźć się w projekcie, aby uzyskać decyzję o pozwoleniu na budowę.

11.2013 r.

Została stworzona pierwsza koncepcja na inwestycję mieszkaniową w Zabrzu na dziełce przy ul. Marii Curie Skłodowskiej i Joanny Żnieńskiej przez Simple Architecture. Koncepcja po drobnych modyfikacjach została zatwierdzona. Nazwa nasunęła się sama – Grafitowe Zabrze.

Back to Top